LouRozhovor s Lou lulu ( Playboy, číslo 05/2008, redaktor: P. Vítek)
R:
Smluvili jsme si schůzku v gay klubu „Rychlá pacička“. Dostavil se asi se sedmi hodinovým zpožděním. Zabavil jsem se mezitím s příjemnou obsluhou, takže mi dlouhé čekáni ani příliš nevadilo. Když se ozvalo tříštění skla a zvuk motoru vedle mé hlavy, byl jsem si jist, že můj člověk je zde. Proražení výlohy pohostinského zařízení sice není nejobvyklejším způsobem příchodu na schůzku, ale dělám přece rozhovor s hvězdou. Vystoupil dírou po předním skle svého automobilu značka Wartburg, načež mě ihned pozvracel. Cítil jsem se téměř v sedmém nebi. Ihned mi totiž blesklo hlavou, že část zvratek výhodně zpeněžím na e-bayi. Poté, co jsem Ho odtáhl (byl v částečném bezvědomí) na nejbližší koženou pohovku, mohl začít náš rozhovor.
R:
Jak se cítíte po dlouhé cestě?
Lou
Já se na tebe můžu vysrat.
R:
Ano, to jistě. Ale nejdříve bych uskutečnil náš rozhovor.
Lou
Di do píči, pičo… Kup mi panáka, mrdko…. dva…
R:
Po vašich dvou velmi úspěšných albech se nyní chystáte na muzikál s tajuplným názvem „Nekrokopulos“. Můžete jej našim čtenářům nějak přiblížit?
Lou
To je všechno moje práce. Ty tři čůráci by se beze mě eště teď škrábali v prdeli. Já dycky všechno voddřu… DO PÍČI… a ten čůrák s kytarou chodí s blondýnou…
R:
Údajně se jedná o multimediální projekt s důmyslným scénářem, geniálními projekcemi, skvělou choreografií a našlapanými hity. O čem ten příběh vlastně vypovídá?
Lou
Fakt blondýnu… to mě poser…a já musim mrdat samý negry….
R:
Na světelných efektech jste podle ověřených informací již nyní utratili několik milionů dolarů. Kdo připravuje Vaši světelnou šou?
Lou
Kde by byl… píčus… všechno co umí… blondýnu do prdele… kurva… já sem ho všechno… ty vole beze mě by se ani nevysral….
R:
Novým prvkem je podle ukázek na Vašich stránkách užití etnických a atmosférických prvků. Co Vás k tomuto kroku inspirovalo?
Lou
To víš, že tomu druhýmu kundyhnisovi ani nestojí? Fakt!  Já sem mu honil a ani mu nestál… Fakt! …. Touhle rukou…  No fakt! … Nestál…
R:
Na kdy chystáte premiéru Vašeho představení? Vyjedete nejdříve na tour po USA, či po Evropě. Nebo tentokrát snad bude první Asie?
Lou
Na to ti seru, chceš abych tě zabil? Zabiju tě píčo… a pak tě vomrdám…